Magazín

Zálohujme.cz má novou mluvčí Lutfii Volfovou

/ 2 min. čtení
l.volfova-e1585129396366

Iniciativa Zálohujme.cz má novou tiskovou mluvčí. Stala se jí Lutfia Volfová, která nastoupila na pozici Group PR manažerky společnosti Mattoni 1873 namísto Andrey Brožové. Volfová tak současně přebírá komunikační agentu iniciativy Zálohujme.cz, jejímž je Mattoni 1873 zakládajícím členem.

Je úžasné, jak velký kus cesty se podařilo iniciativě Zálohujme.cz urazit směrem k větší udržitelnosti nápojového průmyslu. Sami výrobci přebírají ještě větší zodpovědnost, zálohování PET lahví a plechovek v Česku už máme na dosah a věřím, že se na plošný zálohový systém v ČR podaří navázat také opakovanou recyklaci (tzv. z lahve do lahve a z plechovky do plechovky), abychom maximálně využili jeho potenciál,“ říká Lutfia Volfová, nová mluvčí iniciativy Zálohujme.cz.

Lutfia Volfová absolvovala obor Studia nových médií na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. V oblasti firemní komunikace a PR působí již dvanáct let; pracovala ve společnosti Avon Cosmetics, kde měla na starost korporátní a produktovou komunikaci a influencer marketing, poté vykonávala funkci tiskové mluvčí a vedoucí online marketingu pro obchodní řetězec Globus. Do Mattoni 1873 přešla po ročním působení v online supermarketu Rohlík.cz, kde zastávala pozici tiskové mluvčí a PR manažerky